Idźcie z blogiem. Czarny marsz oraz chór wujków i ciotek

W środowiskach chroniących życie poczęte od plemnika (to wujowie i ciotki wprowadzą za chwilę, bo czemu nie?) zapanowało wzmożenie, gdy usłyszeli o planowanych czarnych marszach. Kobiety protestują przeciwko ochronie życia zygoty, kosztem ich życia i zdrowia?

Nie pozwolimy zakrzyknął Chór Wujków i Ciotek podniecony okrutnie karaniem kobiet, może tortury się wprowadzi, żeby zbrodnię aborcji wyznały? Orgazmu wręcz doznają, jak nie przymierzając, Inkwizytorzy podczas torturowania i palenia czarownic. Bo jakże to tak? Zarodkiem i zygotą czule można się opiekować, gadać o tym bez umiaru i logiki, nic to nie kosztuje.

Dziecię poczęte i urodzone z felerem to już inna sprawa, sama chciała, niech się męczy przez całe życie, nas to nie rusza. Protesty Białe zapowiadają. Wypowiada się też Pro Life. Tyle się gada o polskojęzycznych gazetach i mediach, a ci „prolajfiści” to prawdziwi Polacy, choć po angielsku się nazywają? A kto finansuje te ich wygadane kobiety, co po telewizjach latają? Można by tak spytać, jak pytają pisiory, gdy mówi się o ich wrogach. My nie spytamy, bo nie jesteśmy tacy. Jest wolność, gadajcie sobie co chcecie, ale wara od naszych praw.

Chór Wujków oraz Ciotek ma rzecz jasna swoich członków. Należy do nich, oczywista oczywistość, wuj poseł Biała Pięta.

Chór Wujków recytuje nowe przykazania:

• Będziesz rodzić, nie będziesz wiedziała co cię czeka, bo badań prenatalnych ci zabronimy! Pigułkę „po” wycofamy.

• Będziesz rodzić, gdybyś umrzeć miała!

• Gdy choroba ci zagrozi będziesz rodzić!

• Dziecko bez mózgu będziesz rodzić!

• Masz 12 lat i zaszłaś? Też urodzisz!

• Zgwałcą cię zbiorowo będziesz rodzić!

• Jak masz 12 lat i tatuś, wujek, czy braciszek cię posunął, będziesz rodzić!

• Będziesz rodzić, bo my tak chcemy, a Bóg chce tego co my chcemy.

• Aborcji dokonasz, więzieniem cię ukarzemy, i twojego lekarza, i twojego faceta, i twoją matkę i siostrę i brata, i psa twojego i twojego kota i każdego kto wiedział a nie powiedział!

Ślinią się wujkowie pedofile na myśl o dwunastolatce, zbiorowego orgazmu doznają na myśl o gwałcie zbiorowym. Miejsc w więzieniach zabraknie? Mamy przecież w ręku sądy i ważnych urzędników. Wypuści się gwałcicieli! Trochę się chłopcy zabawili i za to siedzą? Platforma ich posadziła? To trzeba błąd PO naprawić, wypuścić. Zrobi się dużo miejsca dla kobiet i ich obrońców, jeszcze dla ludzi z KOD-u zostanie. A wypuszczonych bandziorków wykorzysta się w Obronie Terytorialnej Państwa PiS.
C.B.D.O.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...